V2026 ONICE PURPLE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V2026 |
| Color | PURPLE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 267cm / 105inch |
| Height | 142cm / 56inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1440kg |